Menu
Your Cart

Hakkımızda

ModaSevilince.com.tr, modern giyim tarzını benimsemiş hanımların, kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği bu alanda online moda ve alışveriş sitesidir.

Tesettür ve butik giyimin seçkin markaları ve ünlü moda tasarımcılarının özel tasarımları, yüz binlerce hanıma Sevil İnce aracılığı ile ulaşmaktadır. Dünyanın dört bir yanından hanımlar; günlük giyim, abiye, şal, eşarp, spor, mayo ve aksesuar ihtiyaçları için ModaSevilince.com.tr`yi ziyaret edip, son moda trendleri hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır.

Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile ModaSevilince.com.tr, kısa süre içerisinde dünyada ve Türkiye`de modern giyim tarzını benimsemiş milyonlarca kadın için tarzlarını belirleyebilecekleri bir moda referans noktası, markalar için de, indirim öncesi sezon fiyatlarından satış yapabilecekleri bir online platform olmuştur.

ModaSevilince.com.tr sitesinde yer alan ürünler profesyonel bir kadro ile özenle seçilir, hazırlanır, en iyi şekilde kombinlenerek sizlerin beğenisine sunulur.

ModaSevilince.com.tr, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile çalışır.

Mağazamız

Web sitemizden beğendiğiniz ürünleri depo stoklarında olan ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

Küçükçekmece:

Firüzköy Mah. Aligülmez Cd. Yaldız Sk. No:11 Avcılar, İstanbul
Tel: (0531) 337 07 17